Titulní stránka Galerie Ceník - jak objednat Jak vzniká obraz Kontakt

"Malování je jen jiný výraz pro cit." John ConstablePokud máte zájem o namalování konkrétního obrazu, stačí poslat poptávku na můj e-mail, kde popíšete o jaký obraz se jedná. Pokud si nejste jisti názvem či autorem obrazu, zkuste ho slovy popsat nebo pošlete náhled obrazu v příloze anebo uveďte cílové URL obrazu. Uveďte zvolenou techniku a preferovaný rozměr

Obraz tvořím dle velmi kvalitních předloh, které jsou zárukou přesného zpracování.
Pokladem je kvalitní plátno.

Doba namalování obrazu je závislá na rozměru na technice a na obtížnosti obrazu. Standardně však většinu obrazů tvořím do 4 týdnů u pastele a do 8 týdnů olejů, kdy je obraz hotov a ošetřen závěrečným ochranným lakem.

Co se týče rozměru závisí pouze na vás. Není problém obraz namalovat v rozměru 1:1, nicméně osobně preferuji a doporučuji zmenšeninu 1:2

Ceny jsou smluvní a její výše je odvislá opět od zvolené techniky, rozměru a náročnosti obrazu. Orientačně však vychází takto:

rozměr pastel olejomalba
do 50x60 cm 200 EURO 500 EURO
do 100x120 cm 300 EURO 800 EURO
nad 100x120 cm 400 EURO 1200 EURO

Hotové obrazy jsou bez rámu, ponechávám na vás jaký rám si k obrazu vyberete. Není však problém zajistit zarámování obrazů, v takovém případě se připočítává příplatek 100 EURO za zarámování.

Balné a poštovné nehradíte.

Upozornění: namalované obrazy jsou kopiemi obrazů starých mistrů, jsou signovány mým jménem na zadní straně obrazu, nejedná se o žádné falsifikáty či pseudooriginály.

Chcete-li namalovat obraz dle vaší předlohy, stačí zaslat náhled či fotografii.Petr Hanisch -
pitrsek@centrum.cz

kopie obrazů starých mistrů - Vincent van Gogh, Claude Monet, Edouard Manet, Jakub Schikaneder
* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *