Oblastní soutěž družstev mužů 1999
Severní Morava
č.záp. | hr.den | datum | domácí celek | hostující celek | záp.body | sety | míče |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.KOLO | |||||||
1. | středa | 28.4. | Lokomotiva Ostrava | Frýdek-Místek "A" | 1 : 5 | 5 : 11 | 121 : 146 |
2. | úterý | 27.4. | Frýdek-Místek "B" | SBD Ostrava "A" | 5 : 1 | 10 : 3 | 126 : 104 |
3. | čtvrtek | 29.4. | TJ Unie Hlubina | Slavia Orlová "A" | 5 : 3 | 10 : 7 | 149 : 144 |
2.KOLO | |||||||
4. | úterý | 4.5. | SBD Ostrava "A" | TJ Unie Hlubina | 2 : 5 | 5 : 11 | 123 : 138 |
5. | čtvrtek | 6.5. | Frýdek-Místek "A" | Frýdek-Místek "B" | 5 : 3 | 11 : 8 | 161 : 148 |
6. | středa | 5.5. | Sokol Pustkovec "A" | Lokomotiva Ostrava | 3 : 5 | 7 : 11 | 151 : 167 |
3.KOLO | |||||||
7. | úterý | 11.5. | Frýdek-Místek "B" | Sokol Pustkovec "A" | 3 : 5 | 7 : 11 | 139 : 156 |
8. | čtvrtek | 13.5. | TJ Unie Hlubina | Frýdek-Místek "A" | 5 : 1 | 10 : 2 | 112 : 92 |
9. | čtvrtek | 13.5. | Slavia Orlová "A" | SBD Ostrava "A" | 5 : 1 | 10 : 4 |
130 : 101 |
4.KOLO | |||||||
10. | čtvrtek | 20.5. | Frýdek-Místek "A" | Slavia Orlová "A" | 5 : 2 | 11 : 7 | 158 : 128 |
11. | středa | 19.5. | Sokol Pustkovec "A" | TH Unie Hlubina | 5 : 3 | 12 : 7 | 162 : 145 |
12. | středa | 19.5. | Lokomotiva Ostrava | Frýdek-Místek "B" | 5 : 3 | 12 : 10 | 186 : 180 |
5.KOLO | |||||||
13. | čtvrtek | 27.5. | TJ Unie hlubina | Lokomotiva Ostrava | 5 : 4 | 11 : 10 | 185 : 158 |
14. | čtvrtek | 27.5. | Slavia Orlová "A" | Sokol Pustkovec "A" | 2 : 5 | 7 : 10 | 115 : 125 |
15. | úterý | 25.5. | SBD Ostrava "A" | Frýdek-Místek "A" | 1 : 5 | 2 : 10 | 92 : 111 |
6.KOLO | |||||||
16. | středa | 2.6. | Sokol Pustkovec "A" | SBD Ostrava "A" | 5 : 2 | 10 : 5 | 132 : 122 |
17. | středa | 2.6. | Lokomotiva Ostrava | Slavia Orlová "A" | 5 : 0 (kon) | 10 : 0 | 100 : 0 |
18. | úterý | 1.6. | Frýdek-Místek "B" | TJ Unie Hlubina | 2 : 5 | 6 : 11 | 142 : 150 |
7.KOLO | |||||||
19. | čtvrtek | 10.6. | Skavia Orlová "A" | Frýdek-Místek "B" | 4 : 5 | 12 : 11 | 207 : 189 |
20. | úterý | 8.6. | SBD Ostrava "A" | Lokomotiva Ostrava | 4 : 5 | 11 : 12 | 193 : 207 |
21. | čtvrtek | 10.6. | Frýdek-Místek "A" | Sokol Pustkovec"A" | 5 : 4 | 11 : 9 | 171 : 139 |
8.KOLO | |||||||
22. | čtvrtek | 17.6. | Frýdek-Místek "A" | Lokomotiva Ostrava | 5 : 0 | 10 : 1 | 107 : 73 |
23. | úterý | 15.6. | SBD Ostrava "A" | Frýdek-Místek "B" | 4 : 5 | 10 : 11 | 172 : 166 |
24. | čtvrtek | 17.6. | Slavia Orlová "A" | TJ Unie Hlubina | 3 : 5 | 9 : 12 | 172 : 179 |
9.KOLO | |||||||
25. | čtvrtek | 24.6. | TJ Unie Hlubina | SBD Ostrava "A" | 5 : 0 | 10 : 1 | 107 : 73 |
26. | úterý | 22.6. | Frýdek-Místek "B" | Frýdek-Místek "A" | 1 : 5 | 3 : 11 | 100 : 130 |
27. | středa | 23.6. | Lokomotiva Ostrava | Sokol Pustkovec "A" | 3 : 5 | 10 : 10 | 168 : 169 |
10.KOLO | |||||||
28. | středa | 30.6. | Sokol Pustkovec "A" | Frýdek-Místek "B" | 5 : 0 | 10 : 3 | 120 : 87 |
29. | čtvrtek | 1.7. | Frýdek-Místek "A" | TJ unie Hlubina | 5 : 2 | 10 : 6 | 132 : 114 |
30. | úterý | 29.6. | SBD Ostrava "A" | Slavia Orlová "A" | 1 : 5 | 2 : 11 | 97 : 124 |
11.KOLO | |||||||
31. | čtvrtek | 26.8. | Slavia Orlová "A" | Frýdek-Místek "A" | 5 : 2 | 11 : 5 | 144 : 116 |
32. | čtvrtek | 26.8. | TJ Unie Hlubina | Sokol Pustkovec "A" | 5 : 0 | 10 : 1 | 106 : 70 |
33. | úterý | 24.8. | Frýdek-Místek "B" | Lokomotiva Ostrava | 2 : 5 | 7 : 10 | 137 : 148 |
12.KOLO | |||||||
34. | středa | 1.9. | Lokomotiva Ostrava | TJ Unie Hlubina | 4 : 5 | 8 : 14 | 176 : 187 |
35. | středa | 1.9. | Sokol Pustkovec "A" | Slavia Orlová "A" | 5 : 3 | 10 : 7 | 131 : 140 |
36. | čtvrtek | 2.9. | Frýdek-Místek "A" | SBD Ostrava "A" | 5 : 4 | 13 : 10 | 201 : 204 |
13.KOLO | |||||||
37. | úterý | 7.9. | SBD Ostrava "A" | Sokol Pustkovec "A" | 5 : 1 | 11 : 3 | 133 : 99 |
38. | čtvrtek | 9.9. | Slavia Orlová "A" | Lokomotiva Ostrava | 5 : 1 | 10 : 5 |
138 : 104 |
39. | čtvrtek | 9.9. | TJ Unie Hlubina | Frýdek-Místek "B" | 5 : 4 | 12 : 10 | 189 : 181 |
14.KOLO | |||||||
40. | úterý | 14.9. | Frýdek-Místek "B" | Slavia Orlová "A" | 1 : 5 | 4 : 10 | 107 : 129 |
41. | středa | 15.9. | Lokomotiva Ostrava | SBD Ostrava "A" | 5 : 3 | 12 : 8 | 172 : 159 |
42. | středa | 15.9. | Sokol Pustkovec "A" | Frýdek-Místek "A" | 5 : 3 | 10 : 8 | 145 : 151 |
Konečná tabulka:
počet záp. | výhry | prohry | kont. | zápasové body | sety | tab.body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. TJ Unie Hlubina | 10 | 2 | 0 | 55 : 33 | 124 : 81 | ||
2. Sokol Frýdek-Místek "A" | 9 | 3 | 0 | 51 : 33 | 113 : 82 | ||
3. Sokol Pustkovec "A" | 8 | 4 | 0 | 48 : 39 | 103 : 97 | ||
4. TJ Lokomotiva Ostrava | 6 | 6 | 0 | 43 : 45 | 106 : 109 | ||
5. SK Slavia Orlová "A" | 5 | 6 | 1 | 42 : 41 | 101 : 94 | ||
6. Sokol Frýdek-Místek "B" | 3 | 9 | 0 | 34 : 54 | 90 : 123 | ||
7. SBD Ostrava-Zábřeh "A" | 1 | 11 | 0 | 28 : 56 | 72 : 123 |
Výňatek z propozic:
- počet hráčů družstev je minimálně 6
- začátky utkání byly stanoveny na 16.30 hodin
- utkání se skládá z 9 zápasů v tomto sledu
domácí 1.dvojice hosté 1.dvojice
domácí 2.dvojice hosté 2.dvojice
domácí 1.trojice hosté 1.trojice
domácí 2.trojice hosté 2.trojice
domácí 3.dvojice hosté 3.dvojice
domácí 1.trojice hosté 2.trojice
domácí 2.trojice hosté 1.trojice
domácí 1.dvojice hosté 2.dvojice
domácí 2.dvojice hosté 1.dvojice
- zápasy dvojic a trojic se hrají na vítězné sety do 10 bodů
- utkání končí dosažením pátého zápasového bodu některým z družstev
- za vítězsvtí v utkání se získájí 2 body za kontumaci –1 bod
copyright © TOMEK